"Syzyfowe prace" W imieniu dyrekcji szkoły napisz ogłoszenie dotyczace egzaminów wstępnych do gimnazjum w Klerykowie Potrzebuje te zadanie na dzis  Prosze o szybką odpowiedz

Ogłoszenie ! Uwaga , dyrekcja szkoły w klerykowie ogłasza że dnia 4.04.2012 roku o godzinie 10.30 d0 13.00 odbędzię się egazmin wstępny dla trzecich klas gimnazjum.   Pomogłam ? Datę i godzine zmień.

!!!! OGŁOSZENIE !!!!!! DNIA 18 LISTOPADA 2011 R. (PIĄTEK) ODBĘDĄ SIĘ EGZAMINY WSTĘPNE DO GIMNAZJUM W KLERYKOWIE. OBOWIĄZUJE STRÓJ GLAOWY. PROSZĘ PRZYNIEŚĆ CZARNY DŁUGOPIS.                                !!!! OGŁOSZENIE !!!!          DNIA 18 LISTOPADA 2011 R. (PIĄTEK) ODBĘDZIE PRÓBNY TEST OKE DLA SZÓSTKOLASITÓW. UCZNIOWIE KLAS VI MAJĄ SIĘ ZGŁOSIĆ O GODZ.8:00 DO SWOICH WYCHOWAWCÓW,GDZIE ZOSTANĄ PRZYDZIELENI DO KLAS. OBOWIĄZUJE STRÓJ GALOWY. PROSZĘ PRZYNIEŚĆ CZARNY DŁUGPIS.