Przedstawię dalsze losy Stasia i Nel, od momentu gdy znależli ich ojcowie. Z góry dziękuje:)

Ojcowie po znalezieniu dzieci postanowli jak najszybciej wrócić do domu . Kiedy znaleźli się na stacji kolejowej, ojcowie weszli do budynku aby kupić bilety na pociąg. Staś i Nel zostali na zewnątrz. W pewnym momęcie Nel aż zapiszczała z radośći i bez zastanowienia szybko pobiegła przed siebie . Zaskoczony Staś niewiedział co się dzieje ,rozglądnął się dookoła i wtedy spostrzegł-dwa ogromne słonie z którymi szalała już Nel. Staś czym prędziej podbiegł do dziewczynki aby znów nie zniknęła mu z oczu , bo miał by za swoję od ojca Nel. Dziewczynka nie zwracała na nic uwagi i na całego bawiła się ze słoniami. Wtedy nadeszli rówież ojcowie i po długich namowach Nel zgodziła się rozstać się ze zwierzętami ale pod jednym warunkiem że co roku na wakacjach będą tu przyjeżdżać. Wtedy na peron podjechał już pociąg do którego wszyscy wsiedli. Licze na naj :)

po znalezieniu stasia i nel żyli szczęśliwie ojciec nel znalazł matkę dla małej a stasia orzenił się z piękną królową i wszyscy zamieszkali w pałacy królowej ; )))