Prosze pomozcie potrzebuje na pol strony A4.Temat:telefony komorkowe przyszlosci.Proszeee

Temat: Telefony komórkowe przyszłości.                 Każdy z nas wie jak jest w dzisiejszym świecie, człowiek bez telefonu jest jak bez ręki. Te urządzenia mieszczące się w kieszeni służą nam nie tylko do rozmów, wysyłania wiadomości tekstowych, to również zegarek, budzik, kalendarz, organizator, odtwarzacz… można go nawet nazwać przenośnym komputerem z dostępem do Internetu.                 Nie tak dawno, telefony służyły wyłącznie do telefonowania, a wielkością były podobne do cegiełki, w przeciągu 10-15 lat tak diametralnie uległo to wszystko zmianie, myśląc nad tym,, jak będą wyglądały telefony moich dzieci nie mogę się wyzbyć dreszczy. Może będą im służyły również za zeszyty w szkole, przy podstawie będzie mini-drukarka, a akumulator będzie ładował się podczas dotykania ekranu? (Bo kto by tracił czas na podłączanie go do kontaktu!) Pewnie w trakcie lekcji zamiast zapisywać notatki w komórkowych zeszytach będą grali w Metina, Tibie czy jeszcze inne gry „komputerowe”, zapewne w tych czasach w wydaniach 3D.                 A może za 20 lat telefony kształtem i wielkością będą przypominały pilnik do paznokci, a po podaniu odpowiedniej funkcji dźwiękowej ekran będzie się wysuwał i umożliwiał wszelkie funkcje?                 Jednak myśląc o postępie technologicznym który nastąpił w trakcie ostatnich dwóch dekad zaczynam obawiać się co będzie miało miejsce w trakcie kolejnych… To coś na rodzaj artykułu ; )