kurde pomóżcie .. mam do napisania wstęp do akademi to znaczy robie z kolezankami projekt i robimy coś takiego o bajkach i nie wiem jak zacząć     pomóżcie...

Każdy w dziećiństwie czytał bajki. Kto nie zna Kopciuszka, Królewny Śnieżki ?  ( potem opowiedz coś o tym co będzie w tym projekcie)

Zacznijmy od słowa : BAJKA? No właśnie co to wgl jest bajka? bajka to typ książki dla dzieci który tłumaczy życie..... bla bla bla i potem TAK? tylko dla dzieci? Otóż nie mylimy się wszyscy! Bajka jest dla kazdego i dla młodego i dla starego . WIęc jeśli jesteś stary i wstydzisz się czytac bajki to natychmiast powinnieneś zmienic swoje zachowanie w stosunku do takich książek.. bla bla bla...