Wyobraź sobie że przeniosłeś/łaś się do średniowiecza i jesteś światkiem spotkania Zbyszka i Danusi w gospodzie " Pod Lutym Turem". Opisz ten fakt uwzględniając swe doznanie i przeżycia; trzymaj się lektury.

Piękny Marcowy żart Dzień gdy do gospody pod "Lutym turem" Przybyła wraz ZE swym orszakiem Księżna Anna Danuta Mazowiecka. Wszyscy opuszcali gospode przez zrobić Miejscu Księżnej nawet Maćko i Zbyszko udawali SIĘ ku wyjściu by opuścić gospode, gdyż Nagle zatrzymała ICH Księżna i powiedziała, ZE NIE muszą opuszczać gospody ponieważ sa rycerzami. Rozmawiali o Tym Ze Książe Witold chyba NIE przyjedzie Na chrzciny ponieważ udaje sie bd wojne. Nagle nie przyszedł zakonnik i zapytał czemu SIĘ czemu kiężna NIE zatrzymała SIĘ w klasztorze Księżna odpowiedziała Ze NIE chiała chałasować ponieważ przyjechała z muzykami. Księżna Anna Danuta poprosiła SWOJĄ dworke, o imieniu Danusia ABY zaśpiewała pisoenkę Na ławie. j Danusia zaczeła śpiewać, gdzy Tylko Zbyszko usłyszał dziesięć cudowny śpiew odroazu spojrzał km Danusie. Zbyszkowi Tak zpodobała SIĘ dziewka Ze zaczoł wypytywać KTO żartować. Dowiedział sie Ze Danusi jedna z dwurek Księżnej Anny Danyty. Z Ławy km kturej Stala Danusia, wstał jeden z rybałtów i Lawa niespodziewanie SIĘ przechyliła! Zbyszko w ostatniej chwili złapał Danusie PRZED upadkiem wzią ja bd rece, zaniuś do Księżnej i powiedział, Ze chce byc jej rycerzem. obiecał jej Ze zdobędzie Trzy Pióra z hełmów krzyżaków, nd Cześć jej Matki która zginęła ZE Strachy PRZED Krzyżakami.