plis pomóżcie Daria kupiła 2kg bananów po 2,45zł KILOGRAM I trzy batony po 0,99 zł za sztukę.Ile dostanie reszty za 10 zł. TO NA JUTRO PLIS POMÓŻCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

plis pomóżcie Daria kupiła 2kg bananów po 2,45zł KILOGRAM I trzy batony po 0,99 zł za sztukę.Ile dostanie reszty za 10 zł. TO NA JUTRO PLIS POMÓŻCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedź
milena19991

10 - (2*2,45) - 3*0,99 = 10 -4,90-2,97=10-7,87=2,13

Dodaj swoją odpowiedź