witam was .bardzo prosze o pogodę dla polski na jutro lub cały tydzień .zdania proste poziom 4 klasy.jestem bardzo słabym uczniem

Morge  Vormitag regnet es in ganzem Land. Am Nachmittag im Westen kommt ein leichter Wind aus westlichen Richtungen Es zeigt sich die Sonne. Temperaturen steigen auf 25 Grad. Im Osten wird es weiter bewölkt, es bleibt aber meistens trocken. Erst in der Nach kann es wieder Regenfälle geben.   Przed południem będzie padać w całym kraju.  Po południu na zachodzie lekki wiatr z kierunków zachodnich. Pokaże się słońce. Temperatura wzeośnie do 25 stopni. Na wschodzie będzie nadal pochmurno, ale będzie  sucho. Dopiero w nocy może znowu padać.