7 Sakramentów świętych

1. Chrzest
2. Bierzmowanie
3. Najświętszy Sakrament (Eucharystia)
4. Pokuta
5. Namaszczenie chorych
6. Kapłaństwo
7. Małżeństwo

Dodaj swoją odpowiedź
Religia

czy jest 7 sakramentów spowiedzi czy tylko 7 sakramentów świętych

czy jest 7 sakramentów spowiedzi czy tylko 7 sakramentów świętych...

Religia

Słuchajcie mam SPRAWDZIAN z Religi i muszę umieć Pieć warunków spowiedzi Siedem sakramentów świętych Siedem sakramentów Wiem że da się znaleźć w internecie ale chce żeby wszystko było razem bo mi się pomiesza ;(

Słuchajcie mam SPRAWDZIAN z Religi i muszę umieć Pieć warunków spowiedzi Siedem sakramentów świętych Siedem sakramentów Wiem że da się znaleźć w internecie ale chce żeby wszystko było razem bo mi się pomiesza ;(...

Religia

Napisz , co jest celem sakramentów i jakie są skutki przyjmowania sakramentów świętych

Napisz , co jest celem sakramentów i jakie są skutki przyjmowania sakramentów świętych...

Religia

1.Jaka jest rola sakramentów chrztu, eucharystii i pokuty w rozwoju kościoła? 2.Jak często korzystasz z sakramentów świętych? 3.Dlaczego co roku obchodzimy adwent? daje naj

1.Jaka jest rola sakramentów chrztu, eucharystii i pokuty w rozwoju kościoła? 2.Jak często korzystasz z sakramentów świętych? 3.Dlaczego co roku obchodzimy adwent? daje naj...

Religia

wypisz 7 sakramentów świętych który z tych sakramentów dotyczy osób chorych wyjaśnij i daj pomysł na ilustracje

wypisz 7 sakramentów świętych który z tych sakramentów dotyczy osób chorych wyjaśnij i daj pomysł na ilustracje...

Religia

Odpowiedz na pytania: 1. Co to modlitwa? 2. Jak nażywa się modlitwa której nauczył nas Pan Jezus? 3. Kto powinien się modlić? 4. Co oznacza słowo "amen"? 5. Wymień kolory poszczególnych okresów liturgicznych. 6. Wymień 7 sakramentów świętych. 7. Wy

Odpowiedz na pytania: 1. Co to modlitwa? 2. Jak nażywa się modlitwa której nauczył nas Pan Jezus? 3. Kto powinien się modlić? 4. Co oznacza słowo "amen"? 5. Wymień kolory poszczególnych okresów liturgicznych. 6. Wymień 7 sakramentó...