Charakterystyka Ani z Zielonego Wzgórza

Ania była dziewczyną z domu dziecka, którą adoptowało rodzeństwo Maryla i Mateusz mieszkający na Zielonym Wzgórzu. Była ona skromną trzynastolatką o olbrzymiej wyobraźni. Na Zielonym Wzgórzu Ania zaprzyjaźniła się z Dianą.
Ania miała marchewkowo rude włosy, z powodu których miała problemy w szkole. Chłopcy ciągnęli ją za warkocze i przezywali "Rudzielec". To bardzo godziło dumę Ani. Miała również piegi. To jednak nadawało jej oryginalności wśród dzieci w klasie. Ania na początku nie była ładnym dzieckiem. Dopiero później, gdy zaczęła dojrzewać nabrała kobiecych kształtów i jej twarz wyładniała. Nosiła to, co Maryla jej uszyła. Nie ubierała się z duchem mody, ponieważ rodziny nie było na to stać, ale zawsze była czysta i schludna.
Jej najgorszą cechą była wybuchowość. Ania bardzo szybko się denerwowała, przeważnie z błahych powodów. Natomiast pozytywem była jej wielka wyobraźnia i marzenia, które się spełniały. Zawsze marzyła by mieć prawdziwy dom i nie mieszkać już w sierocińcu. Marzenie się spełniło - została adoptowana przez wspaniałych ludzi. Pragnęła mieć przyjaciółkę od serca - poznała Dianę. Kolejne marzenie Ani spełniło się. Te dwa marzenia były najważniejsze. Dziewczyna napewno miała też ogrom innych marzeń. Niektóre się spełniły, inne może dopiero się spełnią, ale to kwestia czasu.
Ania z Zielonego Wzgórza jest idealnym przykładem osoby, której marzenia się spełniły, ponieważ mocno w nie wierzyła i dążyła do ich zrealizowania. Wszystkim życzę tego samego.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Charakterystyka Ani z Zielonego Wzgórza.

Charakterystyka Ani z Zielonego Wzgórza

Ania była bardzo miła inteligentną osobą, miała bardzo bujną wyobraźnię, która często przynosiła jej kłopoty. Zawsze chętnie pomagała innym ludziom, pilnie się uczyła i starała się...

Język polski

charakterystyka Ani z Zielonego Wzgórza! jak mam opisać słowo impulsywna...? Cechy usposobienia Ani: przykład! -gadatliwa-zawsze za dużo mówiła a jak mam napisać o impulsywności? tak króciutko! na jutro!

charakterystyka Ani z Zielonego Wzgórza! jak mam opisać słowo impulsywna...? Cechy usposobienia Ani: przykład! -gadatliwa-zawsze za dużo mówiła a jak mam napisać o impulsywności? tak króciutko! na jutro!...

Język polski

charakterystyka Ani z zielonego wzgórza plisss na jutro ;D

charakterystyka Ani z zielonego wzgórza plisss na jutro ;D...

Język polski

Charakterystyka ,,Ani z Zielonego Wzgórza' 1. głowna bohaterka 2. wygląd 3. cechy charakteru 4. nasza ocena PLS na taraz! daje naj <3

Charakterystyka ,,Ani z Zielonego Wzgórza' 1. głowna bohaterka 2. wygląd 3. cechy charakteru 4. nasza ocena PLS na taraz! daje naj <3...

Język polski

Charakterystyka Ani z Zielonego Wzgórza Szybka mam na jutro daje naj !!

Charakterystyka Ani z Zielonego Wzgórza Szybka mam na jutro daje naj !!...

Język polski

Charakterystyka Ani z Zielonego Wzgórza na jutro plis

Charakterystyka Ani z Zielonego Wzgórza na jutro plis...