Opis samego siebie

Nazywam się Marta. Mam 17 lat i obecnie jestem uczennicą I klasy II Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu.

Jestem niską, szczupłą osobą, która uwielbia sport. Moje włosy są krótkie, koloru ciemny blond. Oczy natomiast doskonale komponują się z kolorem włosów bowiem są brązowe.Ogólnie jestem drobną istotką w której jest mnóstwo energii i zapału do życia. Codziennie na mojej twarzy pojawia się szczery uśmiech.

Moja ciekawa osobowość pozwala mi ubarwić życie, które czasami traci sens lecz tylko na parę ulotnych chwil. Jestem osobą niezależną, kochającą własne towarzystwo. Staram się zwalczać wszystkie przeszkody stojące mi na drodze do upragnionego celu. Chętnie pomagam innym, którzy potrzebują wsparcia. Dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach, które wymagają zachowania zimnej krwi.. Potrafię zrozumieć ludzką niedolę i podtrzymać na duchu, jestem wyrozumiała i opiekuńcza. Często pojawia się u mnie wrażliwość i poczucie obowiązku. Staram się optymistycznie patrzeć na świat jednak nie zawsze maluje się on w jasnych barwach. Jak każdy z nas posiadam chwilę niedoli i bezradności. Potrafię narzucić sobie surową dyscyplinę jednak czasem brakuje mi silnej woli i zapału do pracy. Nie lubię krytyki lecz chętnie słucham pochwał pod swoim adresem bowiem sprawia mi to wiele satysfakcji i radości. Lubię stawiać na swoim i dominować. Angażuję się w każde powierzone mi zadanie i staram się wykonać jak najlepiej. Jestem tolerancyjna i lojalna wobec swoich przyjaciół i ludzi nieznajomych. Życzliwa dla znajomych i pragnąca szczęścia innych. Często daję się ponieść nerwom i emocjom. Potrafię uczyć się na własnych życiowych błędach. Posiadam własne zdanie oraz cenię ludzi którzy je posiadają. Potrafię cieszyć się chwilą. Nie znoszę obłudy, prowizorki i bylejakości. Uwielbiam dobrą zabawę i jestem okraszona niemałą dawką humoru.

Moje zainteresowania wiążą się z naukami humanistycznymi a w szczególności z historią. W przyszłości marzę o studiach psychologiczno- pedagogicznych. Interesuje się również kuchnią. W wolnych chwilach pracuję nad swoją sylwetką oraz wyglądem zewnętrznym.

Uważam, że jestem osobą lubianą, gdyż spotykam się z wieloma gestami sympatii, które staram się odwzajemnić.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Napisz opis samego siebie. (opiszcie siebie a ja po prostu zmienię fakty) 10 zdań poj. i 10 złożonych

Napisz opis samego siebie. (opiszcie siebie a ja po prostu zmienię fakty) 10 zdań poj. i 10 złożonych...

Język polski

Czesc! Autobiografia -opis samego siebie po kolei wszystko opiszcie siebie tylko tak zebym ja mogla potem jaKies skreslic a jakies zmienic itd Prosze szybko daje naj Za napisanie w10 min PROSZE !!!

Czesc! Autobiografia -opis samego siebie po kolei wszystko opiszcie siebie tylko tak zebym ja mogla potem jaKies skreslic a jakies zmienic itd Prosze szybko daje naj Za napisanie w10 min PROSZE !!!...

Język niemiecki

potrzebuje na niemiecki opis samego siebie w opisie ma być  moje zainteresowania :piłka ręczna wiek 17 lat do jakiej szkoły chodze technikum  i jakie znam j obce prosze zeby opis był któtki gdyż musze sie go nauczyc na pamięć :(

potrzebuje na niemiecki opis samego siebie w opisie ma być  moje zainteresowania :piłka ręczna wiek 17 lat do jakiej szkoły chodze technikum  i jakie znam j obce prosze zeby opis był któtki gdyż musze sie go nauczyc na pamięć :(...

Język angielski

opis samego siebie minimum 6 zdań

opis samego siebie minimum 6 zdań...

Matematyka

Wyobraś sobie że jesteś sześcianem Napisz opis samego siebie

Wyobraś sobie że jesteś sześcianem Napisz opis samego siebie...

Język niemiecki

potrzebuje na niemiecki opis samego siebie w opisie mają być zawarte następujące dane: Imie: Adrian Wiek 19 Zajęcie: Student i dziennikarz Zainteresowania: militaria i historia i że mieszkam na wschodzie polski

potrzebuje na niemiecki opis samego siebie w opisie mają być zawarte następujące dane: Imie: Adrian Wiek 19 Zajęcie: Student i dziennikarz Zainteresowania: militaria i historia i że mieszkam na wschodzie polski...