Opis samego siebie

Nazywam się Marta. Mam 17 lat i obecnie jestem uczennicą I klasy II Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu.

Jestem niską, szczupłą osobą, która uwielbia sport. Moje włosy są krótkie, koloru ciemny blond. Oczy natomiast doskonale komponują się z kolorem włosów bowiem są brązowe.Ogólnie jestem drobną istotką w której jest mnóstwo energii i zapału do życia. Codziennie na mojej twarzy pojawia się szczery uśmiech.

Moja ciekawa osobowość pozwala mi ubarwić życie, które czasami traci sens lecz tylko na parę ulotnych chwil. Jestem osobą niezależną, kochającą własne towarzystwo. Staram się zwalczać wszystkie przeszkody stojące mi na drodze do upragnionego celu. Chętnie pomagam innym, którzy potrzebują wsparcia. Dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach, które wymagają zachowania zimnej krwi.. Potrafię zrozumieć ludzką niedolę i podtrzymać na duchu, jestem wyrozumiała i opiekuńcza. Często pojawia się u mnie wrażliwość i poczucie obowiązku. Staram się optymistycznie patrzeć na świat jednak nie zawsze maluje się on w jasnych barwach. Jak każdy z nas posiadam chwilę niedoli i bezradności. Potrafię narzucić sobie surową dyscyplinę jednak czasem brakuje mi silnej woli i zapału do pracy. Nie lubię krytyki lecz chętnie słucham pochwał pod swoim adresem bowiem sprawia mi to wiele satysfakcji i radości. Lubię stawiać na swoim i dominować. Angażuję się w każde powierzone mi zadanie i staram się wykonać jak najlepiej. Jestem tolerancyjna i lojalna wobec swoich przyjaciół i ludzi nieznajomych. Życzliwa dla znajomych i pragnąca szczęścia innych. Często daję się ponieść nerwom i emocjom. Potrafię uczyć się na własnych życiowych błędach. Posiadam własne zdanie oraz cenię ludzi którzy je posiadają. Potrafię cieszyć się chwilą. Nie znoszę obłudy, prowizorki i bylejakości. Uwielbiam dobrą zabawę i jestem okraszona niemałą dawką humoru.

Moje zainteresowania wiążą się z naukami humanistycznymi a w szczególności z historią. W przyszłości marzę o studiach psychologiczno- pedagogicznych. Interesuje się również kuchnią. W wolnych chwilach pracuję nad swoją sylwetką oraz wyglądem zewnętrznym.

Uważam, że jestem osobą lubianą, gdyż spotykam się z wieloma gestami sympatii, które staram się odwzajemnić.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Mój opis samego siebie - autoportret

Nazywam się Konrad Pach. Mam dwanaście lat i jestem uczniem klasy VI szkoły podstawowej w Rzgowie.

Jestem średniego wzrostu, szczupłym chłopakiem z zielonymi oczami i krótkimi ciemno blond włosami. Mam lekko odstające uszy, dość ...

Język polski

Opis Fresku Michała Anioła

Opis fresku Michała Anioła
Fresk znajdujący się w Kaplicy Sykstyńskiej w Rzymie i ukazujący dwie sceny biblijne : grzech pierworodny Adama i Ewy oraz wygnanie ich z raju został namalowany przez Michała Anioła na początku XVI w. ...

Język polski

ANTYK opis epoki

Czyli epoka ukazująca, jaki człowiek powinien być

W ŚWIECIE MITOLOGI I MITÓW STAROŻYTNEJ GRECJI

ANTYK to inaczej STAROŻYTNOŚĆ to epoka obejmująca dzieje literatury Starożytnej Grecji i Rzymu liczymy ją od przełomu IX /...

Filozofia

Heraklit, Sokrates, Platon, Epikureizm, Stoicyzm - opis

VII–V w. p.n.e. – filozofia przyrody
Heraklit z Efezu
Za praprzyczynę uznał ciągłe stawanie się i przemijanie. Teoria powszechnej zmienności nazywa się heraklityzmem. Jest to pierwsza wielka koncepcja wprowadzona do filozofii prz...

Język polski

Opis przeżyć wewnętrznych Don Kichota.

Nazywam się Don Kichote i pochodzę z Manczy. Jestem szlachcicem, lecz nie posiadam wielkiego majątku. Przyznaję, że czasem ledwie starcza mi na życie. Bardzo lubię polować, jednak moja słabość do książek sprawia, iż zapominam o otaczaj...