Podanie do Bierzmowania

Szczecin, 17.02.2020

Kasia Kowalska
ul. Chopina 15
01-001 Warszawa

Metropolita Szczecińsko-Kamieński
Ks. Abp. Zygmunt Kamiński

Zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie mi Sakramentu Bierzmowania. Moją prośbę motywuje tym, że pragnę umocnić swoją wiarę na drodze dojrzałości chrześcijańskiej. Dzięki Sakramentowi Bierzmowania stanę się lepszym członkiem Kościoła w którym jest obecny Duch Święty. I to właśnie on napełni mnie swoimi darami: mądrości, rozumu, rady, męstwa, umiejętności, pobożności i bojaźni Bożej. Dla mnie przyjęcie Sakramentu Bierzmowania będzie obietnicą złożoną Bogu. Obietnicą życia według wiary, zachowaniu na co dzień przykazań Dekalogu, poszerzenia i pogłębienia mojej wiary religijnej.

Dodaj swoją odpowiedź
Religia

hej, wiecie może jak napisać podanie do bierzmowania ?

hej, wiecie może jak napisać podanie do bierzmowania ?...

Religia

Napisz podanie do bierzmowania, żeby błly 2 zdania i prośba. Proszę o pomoc

Napisz podanie do bierzmowania, żeby błly 2 zdania i prośba. Proszę o pomoc...

Religia

Podanie do Bierzmowania

Zwracam się z uprzejmą prośbą do Księdza Biskupa o udzielenie mi Sakramentu Bierzmowania. Moją prośbę motywuje tym, że pragnę umocnić swoją wiarę na drodze dojrzałości chrześcijańskiej. Dzięki temu sakramentowi stanę się lepszym ...

Religia

Podanie do Bierzmowania

Szczecin, 17.02.2020

Kasia Kowalska
ul. Chopina 15
01-001 Warszawa

Metropolita Szczecińsko-Kamieński
Ks. Abp. Zygmunt Kamiński

Zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie mi Sakramentu Bierzmowania. ...

Religia

Podanie do bierzmowania

Jego Ekscelencja
Ksiądz Biskup Roman Marcinkowski
Płock

Zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie mi Sakramentu Bierzmowania. Swoją prośbę motywuję tym, iż umożliwi mi on otrzymanie darów Ducha Świętego, przybliże...

Religia

Podanie do bierzmowania

Jan Kowalski Żuromin, 18.04.2011
Klasa IIIA
Ul. Jakaś tam 23
Żuromin
Ur.21.08.1995
Żuromin


Do kogo, to poiszesz xd

Prośba o przyjęcie sakramentu bierzomowania


Zwracam się z uprzejmą p...