Maćko z Bogdańca jest ciekaw, jak wygląda i zachowuje się rycerz XXI wieku. Napisz krótką relację o życiu współczesnych rycerzy, by w ten sposób zaspokoić jego ciekawość. 10-15 zdań DAJĘ NAJ!

Rycerz XXI wieku jest bardziej rozwiniety niz rycerz z dawnych czasow :) Posiada on lepsza zbroje tarcze miecz oraz helm. Jest lepiej wyszkolony i zapewne jest silniejszy. Posiada wysokie umiejetnosci walki, a takze jest bardzo sprytny i zwinny mimo ciezkiego pancerza.

Współczesny rycerz nie walczy na miecze.Nie chodzi w zbroi. Współczesny rycerz to osoba niosąca pomoc innym. To człowiek który broni słabszych.Kobiety, dzieci, starsze osoby. Przekłada potrzeby innych nad swoje. Czasem jest to człowek, który się do kogoś usmiechnie sprawiając mu tym radość. Więcej nie wymyśliłam ale myślę że pomogłam ;)