Napisz list do kolegi, w którym poinformujesz go o atmosferze panującej w naszej szkole. Spróbuj odpowiedzieć na pytanie "Czy u nas w szkole jest demokracja" ? potrzebuję tego na jutro! będę bardzo wdzięczna :)

Cześć [imie] . Chciałabym ci opowiedzieć o tym co dzieje sie w naszej szkole . Na początku roku wybraliśmy przewodniczącego . Lekcje mijają ciekawie . Najbardziej lubie spędzać godziny lekcyjne na (ulub. przedmiot. ) . Są tam ciekawe tematy zajęć . Np. : wymieniasz ...  Mam w szkole dużo miłych kolegów i koleżanek . Bardzo lubię spędząc z nimi czas :)