Przemówienie na pożegnanie szkoły dla uczniów

Drodzy Nauczyciele! Wychowawcy!

Dziękujemy Wam serdecznie za Wasz trud i serce, jakie nam okazaliście. Az nazbyt dobrze wiemy, że często byliśmy dla Was ciężarem, sprawialiśmy kłopoty. Przepraszamy za wszystkie te przykre chwile. Mamy nadzieje, że zapomnicie o naszych błędach i braku dobrych manier.

Dziś wielu z nas wspomina szkolne czasy i Wy zajmujecie w tych wspomnieniach szczególne miejsce. Pierwsze chwile spędzone w szkole przekonały nas, że jesteście naszymi przyjaciółmi i jako tacy macie dla nas czas, dobre słowo i uśmiech, ale kiedy trzeba także przygane. Byliście z nami w chwilach trudnych i radosnych.Będziemy o Was pamiętać i mamy nadzieje, że nie sprawiamy zawodu Wam i tej szkole, w murach której przez trzy lata pobieraliśmy naukę.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Przemówienie na pożegnanie maturzystów

Szanowna dyrekcjo, drodzy nauczyciele, rodzice, uczniowie,
Spotkaliśmy się tu dzisiaj aby pożegnać naszych kolegów z klas trzecich.
Kochani, jest to dla was ostatni wspólnie spędzony dzień w murach tej szkoły. Już za tydzień pode...