List motywacyjny

Miejscowosc, dzien

Imię i nazwisko
Ulica
Kod i miejscowosc
Telefon dom i kom
e-mail

Dyrektorzy Kliniki Św. Stefana
Alojzy Kołotko, Grzegorz Pędzik
ul. Jagiellońska
38 00-696 Warszawa

Szanowni Państwo!

W odpowiedzi na ogłoszenie nr 1415, zamieszczone w „Trybunie Śląskiej“ z dnia 10 kwietnia 2004 roku, zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko psychologa w Państwa klinice. Mam nadzieję, że spełnię Państwa wymagania i otrzymam tę pracę.

Uważam, że ubiegać się o to stanowisko pozwala mi moje dotychczasowe doświadczenie: w trakcie nauki w liceum ogólnokształcącym byłam organizatorką kółka psychologicznego, w którym uczestniczyło trzydzieści osób. Przez dwa lata w czasie praktyki pracowałam w Domu Opieki Społecznej w Krakowie, jako pomoc przy opiece ludzi chorych, a przez kolejny rok przyglądałam się pracy pani magister Iwony Kowalik w poradni psychologicznej w Katowicach. Przez dwa lata mieszkałam we Francji i Stanach Zjednoczonych, gdzie podszkoliłam język angielski i francuski, którymi biegle się posługuję.

Moimi cechami osobowościowymi są sprawność organizacyjna, życzliwość, dobre kontakty z ludźmi. Jestem człowiekiem, który wyznacza sobie konkretne cele zawodowe, ale potrafi je dostosować do Państwa firmy. Cechuje mnie również konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy.

Mam nadzieję, że zainteresowałam Państwa swoją osobą i będę miała przyjemność spotkać się z Państwem na rozmowie kwalifikacyjnej, by pełniej przedstawić swoje umiejętności.


Z poważaniem

.................................

Dodaj swoją odpowiedź
Socjologia

Obowiązkowy list motywacyjny

Dlaczego list motywacyjny trzeba dołączać do aplikacji?
List motywacyjny jest w dzisiejszych czasach obowiązkowy, aplikacje zawieracjące wyłącznie CV dziś już nie wystarczą każdemu pracodawcy. Jest on bardzo ważny i stał się nieod...

Język polski

Przykładowe Cv i list motywacyjny.

przykładowe cv i list motywacyjny...

Wiedza o społeczeństwie

CV i list motywacyjny

Przykładowe CV