Streszczenie filmu pt. "Złap mnie jeśli potrafisz"

,, Złap mnie jeśli potrafisz” opowiada prawdziwą historię nastoletniego chłopca Franka Williama Abagnaelya Juniora. Ma on kochającą rodzinę, wspaniały dom i wspaniałe wynikiuczniem. Jednak nic nie trwa wiecznie. Ojciec Franka popada w problemy finansowe, które stają się początkiem rozpadu rodziny. Matka nie godząc się na gorsze warunki życia nawiązuje romans i decyduje się na rozwód. Frank musi zdecydować, z którym z rodziców chce spędzić resztę życia. Wybiera ucieczkę i... fałszowanie czeków. Podając się za pilota, lekarza i prawnika zbiera pieniądze, które pozwolą mu z powrotem połączyć rodzinę..
Ten film nie jest monotonną, przereklamowaną, hollywoodzką produkcją. To jest prawdziwe dzieło znakomitego reżysera Stevena Spielberga. Główne role odgrywają Leonardo DiCaprio
I Tom Hanks. Nawet leciwy już John Williams wyruszył w podróż w czasie i skomponował jeden z najlepszych soundtracków w swojej karierze.
Mogłaby to być smutna historia o zabłąkanym chłopcu który dąży do stworzenia idealnej rodziny. Tymczasem jest to film w klimacie lat sześćdziesiątych o marzycielu poszukującym przygód. Pomysł na scenariusz jest bardzo oryginalny i zasługuje na podziw.
Chętnie zgodzę się z opinią krytyków, iż film jest wyjątkowy i niepowtarzalny.
Przypuszczam, że nie byłby on taki interesujący gdyby nie świetna muzyka. Duża rolę odgrywa również gwiazdorska obsada, dzięki której film wydaje się bardziej autentyczny. Bardzo polecam ten film i zachęcam do obejrzenia.

Dodaj swoją odpowiedź