Techniczne środki w pracy biurowej

zamieszczam prezentacje zrobiona w power poincie nie jest to cudo ale chodzi o to zeby ludzie przynajmniej mniej wiecej wiedzieli co pisac ja tez sie naszukalam tego tematu skonczylo sie na kupnie ksiazki ;) jakby ktos mial problem ze sciagnieciem podaje maila : [email protected] w razie czego chetnie przesle. pozdrawiam serdecznie :)

Dodaj swoją odpowiedź
Statystyka

Środki techniczne pracy biurowej

1. POSTĘP TECHNICZNY W PRACY BIUROWEJ

Nowoczesna technika ma charakter dynamiczny powodujący dostosowanie jej do zmieniających się okoliczności, warunków i wymagań.
Z dynamicznym charakterem wiąże się także inna cecha, a mian...

Organizacja pracy biurowej

Pracownie ekonomiczne ( instrukcja kancelaryjna, akta, zebranie, środki techniczne ) ściagi

Instrukcja kancelaryjnna- określa zasady i tryby postępowania przy wykonywaniu typowych czynosci biurowych oraz sposob postepowaia z aktami. instru kncela opracowana jest indywidualnie dla kazdego przedsiebiorstwa czy instytucji. Jej zakres i stop...

Zarządzanie

Ergonomia w miejscu pracy

Wprowadzenie

W wyniku stałego postępu techniki informatycznej, telekomunikacyjnej i multimedialnej - otoczenie, w jakim żyjemy podlega ciągłym zmianom. Cywilizacja wkroczyła obecnie na nowy etap rozwoju - stajemy się społeczeństwem...

Zarządzanie

Metody wartościowania pracy

METODY WARTOŚCIOWANIA PRACY

WSTĘP

W momencie, kiedy człowiek pierwotny podzielił po raz pierwszy pracę pomiędzy mężczyznę i kobietę, czyli tego który polował i zdobywał środki żywności, a tę która je przygotowywa...

Ekonomia

Podstawy przedsiębiorczości

1.Rodzaje działalności jednostek organizacyjnych.
-działalność gospodarcza polegająca na produkcji wyrobów lub usług oraz handlu.Prowadzą ją jednostki organizacyjne zwane przedsiębiorstwami
-działalność oświatowa i socjalno-ku...