Jak oceniała Ewa Jedwabińska Aurelię (Swoją córkę)?- śmieszna charakterystyka

Na godzinie wychowawczej p.Jedwabińska przedstawiła nam-uczniom swoją córkę Aurelię.Opowiadała nam o niej sporo ciekawych rzeczy.Na samym początku opisała nam jej wygląd zewnętrzny,cechy charakteru (takie jak ona je widziała),a na samym końcu ocenę Aurelii wobec przyjaciół i jej samej.Aurelia,była małą dziewczynką w wieku sześciu lat,włosy miała bardzo brązowe (była brunetką),szczerbata i szczupła "nóżki jak patyczki", a oczy "czarne jak wiśnie",oraz rumieńce w kolorze malin.Zawsze ubrana elegancko w czerwony płaszczyk,berecik i lakierowane buciki.Cechy charakteru tej małej p.Jedwabińska opisywała następująco: cicha,samotna,zawsze smutna,wiecznie zamyślona.Aurelia w oczach p.Jedwabińskiej była bardzo cichą,skromną,zawsze smutną dziewczynką.Inaczej Aurelię opisywali jej przyjaciele.Zawsze radosna,gadatliwa,wścibska,roześmiana.P.Ewa Jedwabińska nie dawała swojej córce zbyt wiele miłości,dlatego też Aurelia czuła sie zaniedbywana.

Dodaj swoją odpowiedź