Heavymetalowcy - styl i charakter

Heavymetalowcy ( metale ) - niewielka grupa ludzi słuchającej ostrego rocka, hard rocka, heavymetalu i czasem punk rocka. Podstawą ich muzyki stanowią dwa zespoły - Nirvana i Metallica.

Ubrani zawsze na czarno w luźne ciuchy a najczęsciej bojówki i jakas luźna bluza.
Noszą glany. Chłopacy mają cześciej długie włosy za ramiona. Noszą kolczyki a najczściej w brwi lub w brodzie.

Są to pacyfisto - anarchiści, lecz są to mile osoby jesli ktosim nie przeszkadza. Wszystko jest im obojętne alw wolnośc muszą miec. Zdarzają sie też cpający metalowcy ale nigdy nie dużo tylko dla rozrywki.

Lubią miejsca skryte w lesie lub jakiś ruinach. Nie lubią najbardziej skinów czy hip-hopwców.

Dodaj swoją odpowiedź
Wiedza o społeczeństwie

Subkultury młodzieżowe

Rodzina jako mała grupa społeczna oparta jest na więzi osobowej, gdzie kontakty są częste, bezpośrednie i o wysokim stopniu intymności, kształtuje u młodego człowieka wysoką świadomość identyfikacji z nią i jej wartościami. Tu dzieck...