Charakterystyka Zenka Wójcika w punktach z książki "Ten Obcy" Pomożecie proszę o charakterystykę Zenka Wójcika w punktach np. -Czarne i długie włosy -grube brwi -wysoki i szczupły do tąd pamiętam pomożecie? !PROSZĘ TO NA JUTRO!

Charakterystyka Zenka Wójcika w punktach z książki "Ten Obcy" Pomożecie proszę o charakterystykę Zenka Wójcika w punktach np. -Czarne i długie włosy -grube brwi -wysoki i szczupły do tąd pamiętam pomożecie? !PROSZĘ TO NA JUTRO!
Odpowiedź

Był blady, miał nieostrzyżone ciemne włosy, zapadnięte policzki i szarą skóręMiał szerokie brwi, był szczupły i wysoki.Zenek na swój wiek był poważny, skryty i zamknięty w sobie, nie miał zaufania do dorosłych, bał się policji. Poprzez ucieczkę z domu stał się zaradny, samodzielny i z uporem dążył do celu jakim było odnalezienie wujka Antoniego. Licze na naj...

Nazywa się Zenek Wójcik ma ok. 16 lat; uciekł z domu; jego ojciec był alkocholikiem; jest z Wrocławia; jest wysoki; szczupły; blady;ma ładne brwi; zniszczone ubrania; odważny (uratował dziecko) zdolny do zła (kradł jabłka i pieniądze) tajemniczy (nie chciał nic mówić o sobie) mało mówny (nic nie mówił )( zdeterminowany (za wszelką cenę szukał wójka ) wrażliwy (płakał ) skromny (uratowanie dziecka i niechęć pokazania się w gazecie ) honorowy (wrócił do Olszyn by oddać Uli pieniądze)

Dodaj swoją odpowiedź