Charakterystyka Marka Osińskiego.

Marek Osiński jest bohaterem książki pt.: „Czarne Stopy”
Gdy jego mama zmarła, dostał opiekuna, który okazał się alkoholikiem. Marek jest zamknięty w sobie, ale z charakterem buntownika. Andrzej Wróbel postanowił zabrać Marka na obóz harcerski. Koledzy z zastępu Czarnych Stóp nic nie wiedzieli o Marku.
Kiedy przyjechali na miejsce Marek nic nie wiedział o życiu obozowym, nawed o istnieniu śledzi do namiotu. Po pewnym czasie okazało się, że Marek jest bardzo zdolnym chłopcem. Jego pomysłem było utworzenie „Rady Drużyny”. Jego przyjacielem był Felek, który pomagał mu w realizacji wszystkich planów i wspierał go w trudnych chwilach.
Podoba mi się silna osobowość Marka Osińskiego. Chciałbym być z nim na obozie harcerskim.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Charakterystyka Marka Osińskiego z książki "Czarne stopy"

Charakterystyka Marka Osińskiego z książki "Czarne stopy"...

Język polski

Charakterystyka Marka Osińskiego - Czarne stopy

Marek Osiński jest głównym bohaterem książki Seweryny Szmaglewskiej "Czarne stopy". Należał do zastępu Czarnych Stóp. Był najmłodszym z harcerzy w swojej grupie. Opiekował się nim człowiek nazwany przez kolegów Marka - Brodaczem. Jego...

Język polski

Charakterystyka Marka Osińskiego

Marek Osiński jest to główny bohater książki Seweryny Szmaglewskiej pt. "Czarne Stopy". Należy do zastępu czarnych stóp.

Opiekował się nim człowiek wiecznie pijany, lecz odesłał go do internatu. Stwierdził, że jego...

Język polski

Charakterystyka Marka Osińskiego "Czarne Stopy" Seweryny Szmaglewskiej.

Marek Osiński jest bohaterem książki ,,Czarne Stopy" Seweryny Szmaglewskiej. Należał on do zastępu Czarnych Stóp. Nie miał rodziców więc miał opiekuna który był alkoholikiem i który oddał go do internatu.
Na temat wyglądu ni...