Sen - Kubuś Puchatek - wypracowanie

Ten sen przyśnił mi się ubiegłej nocy. No więc Kubuś Puchatek wraz z żoną, panią Puchatkową i trójką dzieci wybrali się na piknik. Kubuś zaopatrzył się w lepki prowiant, a pani Puchatkowa w zestaw do manikiuru, który był dodatkiem go gazety pod tytułem "Dzień energicznego misia". Dzieci jak to dzieci zapakowały ze sobą mnóstwo zabawek.

Kiedy doszli na miejsce pani Puchatkowa wyciągnęła książkę, pod tytułem "zabawa na pikniku z dziećmi". Rodzice wraz z pociechami bawili się cały czas, nagle dostrzegli, że wszystkie zabawy, które były tajnikami tej cudownej książki, skończyły się. Kubuś pomyślał, aby wspiąć się na drzewo i zbiegnąć z niego największą szyszkę, jaką tylko można znaleźć. Wspinali się bardzo długo, a pani Jadzia Puchatek wszystko nagrywała na kasetę video. Dzieci zbierały różnej wielkości szyszki, ale kiedy dostrzegły większą na swojej drodze zrzucały przegrana szyszkę na ziemię, lecz pan Puchatek nie miał jeszcze żadnej szyszki, gdyż żadna nie była w jego typie. Nagle krzyknął: Mam zobaczyłem ja, ale miś o tak małym rozumku nie wiedział że trzyma w ręce kokon ze wściekłymi pszczołami, kiedy sie zorientował pszczoły wyleciały z ula i zaczęły wbijać swe żądła w Puchatka.

Gdy pszczoły skończyły swój atak na misia żona Puchatka położyła pacjenta i zaczęła go owijać i nacierać rozmaitymi maściami.

Kiedy zakończyła zabieg, a Kubusiowi zeszła opuchlizna wstali i rozeszli się do domu. Byłem ciekawy co działo sie potem lecz budzik zadzwonił i musiałem wstać do szkoły.

Dodaj swoją odpowiedź