Wakacyjna Przygoda

Na wstępie chciałbym Cię przeprosić za naszą ostatnią kłótnię dotyczącą meczu Juventus – Parma. Miałeś rację, Del Piero strzelił aż cztery bramki! Niedawno wróciłem z koncertu w katowickim spodku i chciałby m Ci o tym opowiedzieć.

Pojechaliśmy we trójkę: moja mama, bój brat Łukasz i ja. Wyjechaliśmy 18 czerwca wczesnym rankiem (około trzeciej godziny nad ranem!). Podróż autobusem do Warszawy trwała około trzech godzin. W autobusie nie mogłem zasnąć z podekscytowania że jadę na koncert mojej ulubionej grupy. Gdy dojechaliśmy do Warszawy mieliśmy dwie godziny wolnego czasu, więc postanowiliśmy zatrzymać się w kawiarni na herbatę, ponieważ strasznie zmarzliśmy. Około godziny siódmej byliśmy już na dworcu głównym w Warszawie. W oczekiwaniu na pociąg wyobrażałem sobie jak koncert będzie wyglądał. W pociągu było znacznie wygodniej niż w autobusie, ale to też nie była bussines class... Po dojechaniu do Katowic spacerowaliśmy i zwiedzaliśmy, gdyż koncert zaczynał się dopiero o godzinie 18.00. Po tych paru godzinach ochrona zaczęła nas wpuszczać i sprawdzać wszystkich bardzo dokładnie, ponieważ organizatorzy zabronili spożywania alkoholu i robienia zdjęć gwiazdom. Po „przeszukaniu” czekaliśmy parę minut przed drzwiami na płytę spodka na wpuszczenie do środka. Zaczęło się! Tłum ludzi po wdarciu się do środka rozgrzewał się przy muzyce zespołu Łzy i niemieckiej grupy rockowej TIE TOTEN HOSEN, aż przyszła kolej na główną gwiazdę – THE OFFSPRING. Koncert skończył się około 23-ej i czekaliśmy całą noc na bezpośredni pociąg do domu. Po powrocie do domu zmęczony wykąpałem się i poszedłem spać, Następnego dnia normalnie poszedłem do szkoły.

To właśnie moja największa wakacyjna podróż i przygoda. Mam nadzieję, że ty przeżyłem coś równie wspaniałego i opiszesz mi to w swoim liście.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Moja wakacyjna przygoda.  Napiszcie że moja wakacyjna przygoda było pojechanie do Zamościa. Było tam Kąpielisko, występy no i takie tam różne rzeczy..!  BŁAGAM mam to na jutro..!

Moja wakacyjna przygoda.  Napiszcie że moja wakacyjna przygoda było pojechanie do Zamościa. Było tam Kąpielisko, występy no i takie tam różne rzeczy..!  BŁAGAM mam to na jutro..!...

Język polski

Napisz opowiadanie pt. ,,Moja wakacyjna przygoda' - przygoda ma być prawdopodobna i muszą być 3 akapity PLIS POMÓŻCIE MAM TO NA JUTRO daje naj

Napisz opowiadanie pt. ,,Moja wakacyjna przygoda' - przygoda ma być prawdopodobna i muszą być 3 akapity PLIS POMÓŻCIE MAM TO NA JUTRO daje naj...

Język polski

napisz opowiadanie moja wakacyjna przygoda (obojętnie jaka przygoda) prosze szybko z góry dzienks

napisz opowiadanie moja wakacyjna przygoda (obojętnie jaka przygoda) prosze szybko z góry dzienks...

Język polski

Wakacyjna przygoda

Moja wakacyjna przygoda!
Janki są niedużą, za to pięknie położoną sią.Z prawej strony opływa je rzeka Bug,z lewej zamyka wysoka skarpa,za którą zciągają się pozostałości dawnej puszczy.Niedaleko skąd do brzgów Narwi, tuż obok ...

Język angielski

przetłumacz teks po angielsku proszę nie używać tłumacza gogle moja nie miła wakacyjna przygoda wydarzyła się kilka lat temu podczas mojej wizyty w paryżu pewnego dnia chciałem odwiedzić paryżką wieże Aijlfa było ciepło ale wietrznie nie miałem poję

przetłumacz teks po angielsku proszę nie używać tłumacza gogle moja nie miła wakacyjna przygoda wydarzyła się kilka lat temu podczas mojej wizyty w paryżu pewnego dnia chciałem odwiedzić paryżką wieże Aijlfa było ciepło ale wie...

Język polski

Moja wakacyjna przygoda ( 20 zdań) prosze szybkoo bo to na jtr. nie kopjujcie z innych zadań ;)

Moja wakacyjna przygoda ( 20 zdań) prosze szybkoo bo to na jtr. nie kopjujcie z innych zadań ;)...