Z którym bohaterem powieści pt. "Ten Obcy" chciałbyś się zaprzyjaźnić?

Gdybym mogła być przyjacielem jednego z bohaterów z powieści pt. "Ten Obcy", moją przyjaciółką najprawdopodobniej byłaby to Ula.

Ula Zalewska jest wychowana przez ciotki, ponieważ jej rodzice rozwiedli się, kiedy była jeszcze małą dziewczynką. Kilka lat po rozejściu się jej rodziców zmarła jej mama. W Olszynach mieszka jej ojciec, który jest lekarzem. Dziewczynka ma do niego wielki żal, że zostawił ją i matkę, dla innej kobiety i zerwał z nią kontakt. Dopiero jak zmarła jego druga żona zaprosił Ulę na wakacje do Olszyn. Choć tak naprawdę pisał do niej listy, lecz ciotki chowały je, bo nie chciały, żeby ona utrzymywała z ojcem kontakt.

Ula jest dziewczynką zgrabną i smukłą. Jest bardzo małomowna, skryta i nieśmiała. Nie lubi się zwierzać, ponieważ próby opowiedzenia przyjaciółce o sobie kończą się niepowodzeniem. Pestka słuchając myśli o czymś innym. To bardzo onieśmiela dziewczynkę, a poza tym bardzo trudno jest jej mówić o swoim nieszczęściu. Ta dziewczynka ma bardzo trudne życie. Na szczęście pogodziła się z ojcem i wszystko sobie wytłumaczyli.

Ula jest bardzo dobra i opiekuńcza. Opiekowała się psem Dunajem i pracowała u pana Jóźwiaka, żeby oddać pieniądze przekupce, które ukradł Zenek. Dzięki delikatność i urokowi osobistemu Ula zjednała sobie przyjaciela w osobie Zenka. To właśnie ją obdarzył zaufaniem i jej powierzył swoje sekrety. Ja również chciałabym się z nią zaprzyjaźnić.Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Z którym bohaterem z powieści " Ten obcy " chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego? Wybrałam Pestkę Proszę pomocy !!!!

Z którym bohaterem z powieści " Ten obcy " chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego? Wybrałam Pestkę Proszę pomocy !!!!...

Język polski

Z którym bohaterem powieści ten obcy chciałbyś się zaprzyjaźnić? Uzasadnij odpowiedź

Z którym bohaterem powieści ten obcy chciałbyś się zaprzyjaźnić? Uzasadnij odpowiedź...

Język polski

Z którym bohaterem powieści "Ten obcy" chciałbyś się zaprzyjaźnić?

Z którym bohaterem powieści "Ten obcy" chciałbyś się zaprzyjaźnić?...

Język polski

Z którym bohaterem powieści "Ten Obcy" chciałbyś się zaprzyjaźnić???? Daje naj xD Na JUTRO!!!

Z którym bohaterem powieści "Ten Obcy" chciałbyś się zaprzyjaźnić???? Daje naj xD Na JUTRO!!!...

Język polski

Z którym bohaterem powieści 'ten obcy' chciałbyś się zaprzyjaźnić. Uzasadnij swoją odpowiedź. Od razu poproszę o Ulę.

Z którym bohaterem powieści 'ten obcy' chciałbyś się zaprzyjaźnić. Uzasadnij swoją odpowiedź. Od razu poproszę o Ulę....