Moja mama

Matka jest bez wątpienia najważniejszą i najukochańszą osobą w życiu moim i każdego innego człowieka. Miłość swą okazuje nam poprzez trud, poświęcenie i troski.

Moja mama nazywa się Monika i jest raczej młodą kobietą. Jest osobą, o piwnych, błyszczących oczach, spoglądających życzliwie spod wąziutkich brwi. Kształtne usta często delikatnie maluje błyszczykiem, co doskonale pasuje do koloru jej cery i oczu. Na promieniejącej wewnętrznym blaskiem twarzy widnieje uśmiech. Krótkie, kasztanowe włosy najczęściej spina lub związuje w kitkę . Mama na co dzień ubiera wygodne spodnie. W oczach dziecka matka jest najpiękniejszą i najbardziej niepowtarzalną kobietą , dlatego bez wątpienia trudno wskazać jej wady. Jest świetna w wielu rzeczach. Wydaje mi się, że moja mama gotuje najlepiej na świecie. Uwielbia rysować i malować. Robi to pięknie i estetycznie.

Ma łagodne usposobienie. Potrafi rozmawiać, słuchać, wczuwać się w położenie innej osoby, ale zdarza się, że czasami brakuje jej cierpliwości. Wtedy na chwilę "wybucha". Uwielbia być słuchaną, ale umie też słuchać innych. Jest bardzo życzliwa i gościnna. Wielką uwagę przywiązuje do więzów rodzinnych. Ceni przyjaźń i ma wielu przyjaciół, wobec których jest lojalna. Moja mama jest troskliwa i opiekuńcza. Najmniejszy mój problem jest i jej zmartwieniem, a każdy sukces radością i dumą. Zawsze mogę liczyć na pomoc i wsparcie z jej strony. Bo któż lepiej wie co dla mnie dobre ? Prócz tych dwóch cech mama posiada jeszcze wiele innych ,jak np. pracowitość, zaradność. To ona zawsze daje sobie radę z rozwiązywaniem najtrudniejszych zadań. Wszystko, co posiadam zawdzięczam jej ciężkiej pracy .Pragnę też podkreślić że moja ukochana osoba ma duże poczucie humoru, które bez wątpienia jest jedną z najlepszych cech. Swoim uśmiechem potrafi rozweselić każdego, nawet największego ponuraka. Bardzo kocham i cenię moją mamę, ponieważ ma wrażliwe i zdolne do poświęceń serce. Jest wartościowym człowiekiem, na którego zawsze mogę liczyć. Nawet jeżeli nie wszystko robi idealnie, to zdaję sobie sprawę, że nie ma ludzi bez wad. Lubię spędzać z nią czas i nigdy się nie nudzę. Bardzo tęsknię, gdy nie ma jej przy mnie. Moja mama jest moją najlepszą przyjaciółką.
Mamo! Zrobiłaś dla mnie tyle dobrego, że nie wiem, kiedy i jak Ci się odwdzięczę. Poświęciłaś się dla mnie i zrezygnowałaś z własnych przyjemności. Zawsze z chęcią mnie wysłuchasz, doradzisz i w mig rozwiążesz każdy, nawet najmniejszy kłopot. A więc w tym dniu wspaniałym dziękuję Ci, że znosiłaś moje humory, prowokacje, lenistwo, bunt, złość, hałas, niechlujstwo, głupotę i popisy, całą gamę wybryków, które dzieciak obmyśla, aby zobaczyć, na jak wiele może sobie pozwolić. Ty jednak nie przestałaś mnie kochać i wiem, że będziesz nadal darzyć mnie miłością.

Nie wiem ile można wypowiedzieć słów wdzięczności za tyle trudu...Nie wiem ile można wypowiedzieć słów podziękowania za to wszystko co dla mnie zrobiłaś.
Za to, że mnie wychowałaś... Nauczyłaś tyle wspaniałych rzeczy, które teraz pomagają mi żyć... Kochana Mamo ja po prostu powiem Ci - dziękuje...
I kocham Cię za to wszystko. Bo Ty jesteś moją mamą
Wspaniałą mamą, Najlepszą na świecie, za którą można tęsknić kiedy wyjedzie... Ale nie opuści i wróci...

Jakie to szczęście,
że mam Ciebie mamo,
że uśmiech wita mnie Twój, co rano,
że tyle zadań tyle przypomnień
i czułej troski masz, co dzień o mnie.

W życiu spotykam wielu ludzi
tylko kilku moje serce budzi
w Tobie mamo mam przyjaciela
bez Ciebie mamo me serce umiera.

Dodaj swoją odpowiedź
Język niemiecki

Jak napisac po niemiecku ? Moja mama nazywa sie ... Moja mam ma ... lat Moja mama wyglada ... Moja mama (charakter) Moja mama lubi ...

Jak napisac po niemiecku ? Moja mama nazywa sie ... Moja mam ma ... lat Moja mama wyglada ... Moja mama (charakter) Moja mama lubi ......

Język angielski

Przetłumaczcie na j.angielski w odpowiednich czasach: 1) Moja mama gotuje obiad teraz. 2) Moja mama gotuje codziennie obiad. 3) Moja mama wczoraj ugotowała obiad. 4) Moja mama ugotuje obiad jutro. 5) Moja mama właśnie ugotowała obiad.

Przetłumaczcie na j.angielski w odpowiednich czasach: 1) Moja mama gotuje obiad teraz. 2) Moja mama gotuje codziennie obiad. 3) Moja mama wczoraj ugotowała obiad. 4) Moja mama ugotuje obiad jutro. 5) Moja mama właśnie ugotowała obiad....

Język rosyjski

przetlumaczyc na rosyjski moja rodzina jest mala , mama,tata i ja moja mama zajmuje sie domem a moj tata jest mechanikiem Moja mama ma na imie Bygida a moj tata marcin moja mama ma 40 lat a tata 43

przetlumaczyc na rosyjski moja rodzina jest mala , mama,tata i ja moja mama zajmuje sie domem a moj tata jest mechanikiem Moja mama ma na imie Bygida a moj tata marcin moja mama ma 40 lat a tata 43...

Język angielski

Przetłumacz zdania na J.Angielski 1.Gdzie pracuje twoja mama? -Moja mama pracuje w sklepie ROSSMANN 2.Czy twoja mama lubi swoją pracę? -takmoja mama lubi swoją pracę 3.Od keidy do kiedy pracuje twoja mama? -Moja mam ma różne zmiany 4.Co twoja mama

Przetłumacz zdania na J.Angielski 1.Gdzie pracuje twoja mama? -Moja mama pracuje w sklepie ROSSMANN 2.Czy twoja mama lubi swoją pracę? -takmoja mama lubi swoją pracę 3.Od keidy do kiedy pracuje twoja mama? -Moja mam ma różne zmiany 4.C...

Język angielski

Napisz po ang. Moja mama Umie gotowac Moja mama umie sprzatac Moja siostra umie grac w siatkowke Moja siostra nie umie jezdzic na rolkach Moja siostra nie umie jezdzic na nartach

Napisz po ang. Moja mama Umie gotowac Moja mama umie sprzatac Moja siostra umie grac w siatkowke Moja siostra nie umie jezdzic na rolkach Moja siostra nie umie jezdzic na nartach...