List do Ludożercy

Drogi ludożerco!

Chyba już zauważyłeś , że źle postępujesz. Nie powinieneś być takim egoistą. Musisz to zmienić!

Gdy będziesz jechać autobusem lub tramwajem rozejrzyj się dookoła, zanim usiądziesz, czy przypadkiem nie stoi gdzieś jakaś starsza osoba, bądź kobieta z małym dzieckiem. Ale to nie wszystko. Postaraj się spełniać prośby drugiej osoby, (oczywiście, które możesz). Reaguj na potrzeby innych! Bierz przykład z innych ludzi, którzy dobrze postępują.

P.S. Pamiętaj, że nie jesteś sam na świecie!

Z poszanowaniem,
Osoba, która zapobiega ludożerstwu - Landi96

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Wiem może z Was ktoś, jak napisać ten list do ludożercy?? Znaczy czy słowo "ludożercy" rozumieć dosłownie? Co ma być zawarte w liście? Tak jak list tej Izy Żalek? Proszę o odpowiedź!! Bardzo ważne!

Wiem może z Was ktoś, jak napisać ten list do ludożercy?? Znaczy czy słowo "ludożercy" rozumieć dosłownie? Co ma być zawarte w liście? Tak jak list tej Izy Żalek? Proszę o odpowiedź!! Bardzo ważne!...

Język polski

Napisz list do ludożercy (nie chodzi o to by napisać list do ludzi którzy zjadają ludzi tylko do egoisty ten kto jest w 6 klasie lub wyżej niż 6 klasa napewno wiedzą co robić ) dziękuję wam za pomoc ♥♥.

Napisz list do ludożercy (nie chodzi o to by napisać list do ludzi którzy zjadają ludzi tylko do egoisty ten kto jest w 6 klasie lub wyżej niż 6 klasa napewno wiedzą co robić ) dziękuję wam za pomoc ♥♥....

Język polski

Napisz list do Ludożercy. W książce pisało, że ma on być króltki, ale Pani kazała mi napisać na całą stronę, bo nie miałam zadania. Proszę o DŁUGI i CIEKAWY list. Daję naj :D. Dzięki :)

Napisz list do Ludożercy. W książce pisało, że ma on być króltki, ale Pani kazała mi napisać na całą stronę, bo nie miałam zadania. Proszę o DŁUGI i CIEKAWY list. Daję naj :D. Dzięki :)...

Język polski

Napisz list do ludożercy .

Napisz list do ludożercy ....

Język polski

Napisz list do ludożercy. Bardzo proszę o szybką odpowiedź bo zadnie jest na jutro. Z góry dziękuję za odpowiedzi :D Daję naj c:

Napisz list do ludożercy. Bardzo proszę o szybką odpowiedź bo zadnie jest na jutro. Z góry dziękuję za odpowiedzi :D Daję naj c:...

Język polski

Pomóżcie proszę na jutro list do ludożercy/ów daje naj pliss coś długiego i fajnego

Pomóżcie proszę na jutro list do ludożercy/ów daje naj pliss coś długiego i fajnego...