List do Ludożercy

Drogi ludożerco!

Chyba już zauważyłeś , że źle postępujesz. Nie powinieneś być takim egoistą. Musisz to zmienić!

Gdy będziesz jechać autobusem lub tramwajem rozejrzyj się dookoła, zanim usiądziesz, czy przypadkiem nie stoi gdzieś jakaś starsza osoba, bądź kobieta z małym dzieckiem. Ale to nie wszystko. Postaraj się spełniać prośby drugiej osoby, (oczywiście, które możesz). Reaguj na potrzeby innych! Bierz przykład z innych ludzi, którzy dobrze postępują.

P.S. Pamiętaj, że nie jesteś sam na świecie!

Z poszanowaniem,
Osoba, która zapobiega ludożerstwu - Landi96

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Napisz list do ludożercy .

Napisz list do ludożercy ....

Język polski

Napisz list do ludożercy

Napisz list do ludożercy...

Język polski

List do ludożercy

Drodzy Ludożercy!

Czasem jak patrzę na Wasze zachowanie wobec innych ludzi, to jest mi wtedy bardzo przykro. Każdemu dużo zazdrościcie, mówiąc, że mają więcej od Was, ale spójrzcie też ile posiadacie, a czego inni nie mają.

Język polski

Ustal czym list do ludożerców różni się od zwykłego listu. To jest ten list: List do ludożerców Kochani ludożercy nie patrzcie wilkiem na człowieka który pyta o wolne miejsce w przedziale kolejowym zrozumcie inni ludzie też mają dwie n

Ustal czym list do ludożerców różni się od zwykłego listu. To jest ten list: List do ludożerców Kochani ludożercy nie patrzcie wilkiem na człowieka który pyta o wolne miejsce w przedziale kolejowym zrozumcie inni ludzie ...

Język polski

Analiza i interpretacja wiersza "List do ludożerców" Tadeusza Różewicza.

Wiersz Tadeusza Różewicza pt. "List do ludożerców" ma nieregularną budowę, nie występują w nim rymy ani znaki interpunkcyjne, co pozwala nam na różną jego intonację. Jest on ubogi w środki stylistyczne. Każda z czterech zwrot...

Język polski

Wiersz Tadeusza Różewicza List do ludożerców 1. Czy określenie ,,Ludożercy" zastosowane w wierszu należy rozumieć dosłownie ? Jakim innym określeniem można je zastąpić?

Wiersz Tadeusza Różewicza List do ludożerców 1. Czy określenie ,,Ludożercy" zastosowane w wierszu należy rozumieć dosłownie ? Jakim innym określeniem można je zastąpić?...