List zachęcający przyjaciela do przyjazdu do twojego miasta

Warszawa,16.03.2019r.

Część Alu!

Dziękuje Ci za odpisanie na mój poprzedni lis. Mam nadzieje, że pozdrowiłaś wszystkich ode mnie.

U mnie wszystko dobre, mam nadzieję, że u Ciebie też. Dostałam na urodziny pieska. Jest ładny i malutki. Nazwałam Go Czarnulek.

Ale przejdę do rzeczy. Prawdziwym powodem, dla którego piszę ten list, jest to, że bardzo chciałabym zaprosić Cię na wakacje do mojego miasta. Byłoby fajnie. Nie nudziłybyśmy się i w końcu byśmy spotkały się po latach, przypomniały stare, dobre czasy. Pozwiedzałybyśmy, pochodziły po sklepach. Mogłybyśmy iść do zoo, lunaparku, galerii. Spotkałybyśmy się z kolegami z byłej klasy.

Moi rodzice sie zgodzili. Postawili tylko jeden warunek, Twoi też muszą się zgodzić. Aha i ty musisz chcieć. Porozmawiaj z nimi i zadzwoń albo odpisz. Mam nadzieję, że sie zgodzą Czekam na odpowiedz i pozdrawiam.

Joanna Kowalska

P.S Najlepiej było by, gdybyś przyjechała w Lipcu.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

List zachęcający przyjaciela do przyjazdu do twojego miasta

Warszawa,16.03.2019r.

Część Alu!

Dziękuje Ci za odpisanie na mój poprzedni lis. Mam nadzieje, że pozdrowiłaś wszystkich ode mnie.

U mnie wszystko dobre, mam nadzieję, że u Ciebie też. Dostałam na urodziny p...