Mój wymarzony dom

Zawsze był to dla mnie wspaniały dom, którego nigdy nie zapomnę. Mieszkałam w nim z bratem i matką. Był to mały dworek koło Warszawy. Żyło nam się tam bardzo dobrze. Szczerze mówiąc niczego nam nie brakowało. Przed naszym domem znajdował się cudowny ogródek, w którym były piękne kwiaty. Opiekowała się nim moja mama, gdyż zawsze była „związana” z przyrodą. Koło niego posadzony był warzywniak z różnego rodzaju warzywami takimi jak: marchewka, ziemniaki, kalafiory, buraki, itp.

Mój pokój był cudowny. Kolorowe ściany, malutka biblioteczka, śliczny stolik i wygodne łóżko. Z okien miałam wspaniały widok na ogród, a słońce wlewało się do niego nieustannie. ... Często przyjmowaliśmy gości, gdyż byli naszą podporą w ciężkich dniach. Ludzie zawsze podziwiali nasz dworek i go nam szczerze zazdrościli. Ten dom, był dla mnie rajem. Rajem, gdzie wszystko było piękne i dobre.

Niestety żyliśmy w takich czasach, kiedy zazdrość ludzka nie miała granic. Pewnego dnia, źli ludzie wtargnęli do naszego domu. Ograbili go, a następnie spalili. Nas zaś skazali na tułaczkę po nieznanym nam świecie.

Teraz mam 16 lat, kiedy mieszkałam w swoim dworku byłam małą dziewczynką, lecz dobrze wszystko pamiętam. Dlatego, też spisuje te wydarzenia w tym oto pamiętniku. Mój raj zostanie zawsze w moim sercu i nigdy go nie zapomnę. Cokolwiek by się wydarzyło.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Mój wymarzony dom. Pytania : 1.Jaki jest dom. 2.z czego jest wykonany. 3.Jaki ma kształt,kolor i wielkości. 4.Jak wygląda w środku ile ma pokoi, sypialni. 5.Otoczenie wokół domu. DOM WYMARZONY DLA 9latka (:>

Mój wymarzony dom. Pytania : 1.Jaki jest dom. 2.z czego jest wykonany. 3.Jaki ma kształt,kolor i wielkości. 4.Jak wygląda w środku ile ma pokoi, sypialni. 5.Otoczenie wokół domu. DOM WYMARZONY DLA 9latka (:>...

Język rosyjski

Mój wymarzony dom. Napisz po rosyjsku jak będzie wyglądał twój wymarzony dom.Wystarczy 5 zdań tylko chce, aby był biały miał duże okna i basen

Mój wymarzony dom. Napisz po rosyjsku jak będzie wyglądał twój wymarzony dom.Wystarczy 5 zdań tylko chce, aby był biały miał duże okna i basen...

Język polski

jak opisać wymarzony dom ja już coś mam ale dalej nie wiem co napisać pomóżcie oto co napisałam : Mój wymarzony dom miałby balkon i piękny ogród możecie zmienić to co już mam i szybko bo to na jutro

jak opisać wymarzony dom ja już coś mam ale dalej nie wiem co napisać pomóżcie oto co napisałam : Mój wymarzony dom miałby balkon i piękny ogród możecie zmienić to co już mam i szybko bo to na jutro...

Język angielski

Przetłumacz zdania z j.polskiego na j.ang. Mój wymarzony dom to dom jednorodzinny.Leżący poza miastem przy lesie.Powinien mieć jedną sypialnie , pokój dzienny, dwa pokoje dla dzieci i pokój gościnny.Dom powinien posiadać garaż i ogród.Z jednej strony dom

Przetłumacz zdania z j.polskiego na j.ang. Mój wymarzony dom to dom jednorodzinny.Leżący poza miastem przy lesie.Powinien mieć jedną sypialnie , pokój dzienny, dwa pokoje dla dzieci i pokój gościnny.Dom powinien posiadać garaż i ogród.Z...

Język angielski

Napisz przemowę (speech) po angielsku na około 2 minuty mówienia. Tytuł: Mój wymarzony dom. Plan: 1) Okolica (nad morzem/centrum miasta itp.) 2) Jaki dom, zewnętrzny wygląd (mieszkanie/dom jednorodzinny/penthouse/) 3) Dom w środku

Napisz przemowę (speech) po angielsku na około 2 minuty mówienia. Tytuł: Mój wymarzony dom. Plan: 1) Okolica (nad morzem/centrum miasta itp.) 2) Jaki dom, zewnętrzny wygląd (mieszkanie/dom jednorodzinny/penthouse/) 3) Dom w środku...

Język angielski

Mój wymarzony dom - co najmniej 140 słów - musi zawierać: 1. opis domu 2. co się teraz dzieje (np.mama ogląda TV)- present Countinous 3. Mój ulubiony pokój (w tym domu)   POTRZEBUJĘ SZYBKO !!!  DAJĘ NAJ !!!

Mój wymarzony dom - co najmniej 140 słów - musi zawierać: 1. opis domu 2. co się teraz dzieje (np.mama ogląda TV)- present Countinous 3. Mój ulubiony pokój (w tym domu)   POTRZEBUJĘ SZYBKO !!!  DAJĘ NAJ !!!...