Mój wymarzony dom

Zawsze był to dla mnie wspaniały dom, którego nigdy nie zapomnę. Mieszkałam w nim z bratem i matką. Był to mały dworek koło Warszawy. Żyło nam się tam bardzo dobrze. Szczerze mówiąc niczego nam nie brakowało. Przed naszym domem znajdował się cudowny ogródek, w którym były piękne kwiaty. Opiekowała się nim moja mama, gdyż zawsze była „związana” z przyrodą. Koło niego posadzony był warzywniak z różnego rodzaju warzywami takimi jak: marchewka, ziemniaki, kalafiory, buraki, itp.

Mój pokój był cudowny. Kolorowe ściany, malutka biblioteczka, śliczny stolik i wygodne łóżko. Z okien miałam wspaniały widok na ogród, a słońce wlewało się do niego nieustannie. ... Często przyjmowaliśmy gości, gdyż byli naszą podporą w ciężkich dniach. Ludzie zawsze podziwiali nasz dworek i go nam szczerze zazdrościli. Ten dom, był dla mnie rajem. Rajem, gdzie wszystko było piękne i dobre.

Niestety żyliśmy w takich czasach, kiedy zazdrość ludzka nie miała granic. Pewnego dnia, źli ludzie wtargnęli do naszego domu. Ograbili go, a następnie spalili. Nas zaś skazali na tułaczkę po nieznanym nam świecie.

Teraz mam 16 lat, kiedy mieszkałam w swoim dworku byłam małą dziewczynką, lecz dobrze wszystko pamiętam. Dlatego, też spisuje te wydarzenia w tym oto pamiętniku. Mój raj zostanie zawsze w moim sercu i nigdy go nie zapomnę. Cokolwiek by się wydarzyło.

Dodaj swoją odpowiedź
Język angielski

Przetłumacz zdania z j.polskiego na j.ang. Mój wymarzony dom to dom jednorodzinny.Leżący poza miastem przy lesie.Powinien mieć jedną sypialnie , pokój dzienny, dwa pokoje dla dzieci i pokój gościnny.Dom powinien posiadać garaż i ogród.Z jednej strony dom

Przetłumacz zdania z j.polskiego na j.ang. Mój wymarzony dom to dom jednorodzinny.Leżący poza miastem przy lesie.Powinien mieć jedną sypialnie , pokój dzienny, dwa pokoje dla dzieci i pokój gościnny.Dom powinien posiadać garaż i ogród.Z...

Język niemiecki

Przetłumaczycie mi to na język niemiecki? "Mój wymarzony dom to duży dom jednorodzinny. Ma dużo pokoi. Salon, kuchnię, jadalnię, dwie sypialnie, dwie łazienki, piwnicę i strych. Jest w nim przytulnie, a wystrój jest nowoczesny. Ma duży ogród i dwa garaż

Przetłumaczycie mi to na język niemiecki? "Mój wymarzony dom to duży dom jednorodzinny. Ma dużo pokoi. Salon, kuchnię, jadalnię, dwie sypialnie, dwie łazienki, piwnicę i strych. Jest w nim przytulnie, a wystrój jest nowoczesny. Ma duży ...

Język polski

Mój wymarzony dom rodzinny- opowiadanie z opisem plz pomoc na jutro daje naj i najwięcej punktów lub Który z bohaterów książki mógłby być Twoim przyjacielem? Uzasadnij odpowiedź. - charakterystyka książka "Ten Obcy " Ula Pestka Marian Zenek Julek do

Mój wymarzony dom rodzinny- opowiadanie z opisem plz pomoc na jutro daje naj i najwięcej punktów lub Który z bohaterów książki mógłby być Twoim przyjacielem? Uzasadnij odpowiedź. - charakterystyka książka "Ten Obcy " Ula Pestka Mar...

Język polski

jak zacząć opowiadanie mój wymarzony dom

jak zacząć opowiadanie mój wymarzony dom...

Język polski

mój wymarzony dom opis

mój wymarzony dom opis...

Język polski

Bez czego nie mógł by się obejsc mój wymarzony dom wypisać 3 z góry dziękuje ;)

Bez czego nie mógł by się obejsc mój wymarzony dom wypisać 3 z góry dziękuje ;)...