Życiorys - przykład

Bydgoszcz, 8.09.2019 r.
---
Marcin Nowak
ul. Habrowa 43
83-200 Bydgoszcz

Życiorys

Urodziłem się 20 listopada 1996 r. w Warszawie.

Mój ojciec, Michał, jest wykładowcą na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, a matka, Maria- naczelnikiem wydziału Upowszechniania Kultury, Rekreacji i Turystyki w Urzędzie Miejskim w Zawierciu. Mam o dwa lata młodszą siostrę Monikę.

Od 2003 r. uczyłem się w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 6 w Zawierciu. Szkołę ukończyłem z wyróżnieniem w 2009 r.

W latach 2009-2012 uczęszczałem do Gimnazjum nr 4 w Zawierciu. W tym czasie dwukrotnie zakwalifikowałem się do wojewódzkiego etapu olimpiady matematyczno - fizyczne. Przyczyniłem się także do utworzenia w szkole sekcji sportowej biegów przełajowych. W 2010 r. zająłem III miejsce na Wojewódzkich Szkolnych Mistrzostwach Biegów Przełajowych. Naukę w gimnazjum ukończyłem ze średnią ocen 5,2. W ramach zajęć pozaszkolnych od czterech lat uprawiam wspinaczkę skałkową, a od roku uczę się prywatnie języka włoskiego. Interesuję się również innym sportem oraz grą w szachy.

Marcin Nowak

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Życiorys - przykład.

Płock, 09.01.2008r.

Życiorys

Urodziłam się 25 października 1992r w Krakowie. Moimi rodzicami są: Edward i Teresa z domu Kowalska.
Ojciec z wykształcenia jest rolnikiem i pracuje w gospodarstwie rolnym, matka zaś z wyk...

Język polski

Życiorys, przykład życiorysu

Wyszków 02.06.09

Malwina Turek
07-200 Wyszków
Ul. Kwiatowa 85/6
Tel. (29) 611 22 445

Życiorys

Urodziłam się 13 grudnia 1993 roku w Wyszkowie. Moimi rodzicami są Andrzej i Justyna Turek.

W lat...

Język polski

Życiorys - przykład

Radom, 04.05.2018

Anna Bliska
ul. Mroczna 4
26-600 Radom
tel. 123456789

Życiorys

Urodziłam się 12.03.1992 roku w Radomiu. Moimi rodzicami są Barbara i Andrzej Bliscy.
Ojciec z zawodu jest hydraulikiem,...

Język polski

"Dawid Copperfield" jako autobiografia Karola Dickensa i "życiorys po śmierci w rękopisie".

MOTTO : „CZY MAM CI ZOSTAWIĆ PO ŚMIERCI MÓJ ŻYCIORYS W RĘKOPISIE” ( Karol Dickens )

WSTĘP:
CYTAT Z „OPOWIEŚCI O DICKENSIE” STR. 249 - CO DICKENS MYŚLAŁ O NAPISANIU WŁASNEJ BIOGRAFII
ODKRYCIE MOJE I PANA FORESTA - ...

Informatyka

POTRZEBUJE NA TERAZ! DAJE NAJ I POZYTYWNY KOM DO PROFILU!!! Potrzebuje w formie kalendarium 'życiorys Apple' oraz też w formie kalendarium życiorys Steva Jobsa.  Przykład: Rok ....-..........., rok ...-....... .

POTRZEBUJE NA TERAZ! DAJE NAJ I POZYTYWNY KOM DO PROFILU!!! Potrzebuje w formie kalendarium 'życiorys Apple' oraz też w formie kalendarium życiorys Steva Jobsa.  Przykład: Rok ....-..........., rok ...-....... ....