List Demeter do Kory

Najdroższa Koro! (Elezuis)
Od czasu potrwania pogrążąm się w smutku i ogarnia mnie głęboka boleść. Moja niesmierna tęsknota za Tobą nie zna granic. Szukałam Cię dniem i nocą, nie znając tchu ni wytchnienia. Rany na ciele piekły straszliwie, lecz ja w ciężkiej rozpaczy podążam dalej, byleby Cię ujrzeć, odnaleźć. Z każdą chwilą rośnie we mnie nadzieja, że się wkrótce zobaczymy, ale nie trwa to długo. W pewnej chwili uświadamiam sobie, co się stało i przestaję "bujać w obłokach". Nie rozumiem tego, jak Zeus, o którym mówi się, że jest taki dobry, mógł wyrządzić mi taką wielką krzywdę! Z gniewy rzuciłam klątwę na ziemię, żeby nie dawała plonów. Niech wszyscy cuerpią, tak jak ja teraz. Kończę już mój list i wiedz, że Cię bardzo kocham i nigdy o Tobie nie zapomnę.
Całuję,
Twoja stęskniona matka.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Napisz list Demeter do Kory lub Kory do Demeter Pliss Tylko szybko

Napisz list Demeter do Kory lub Kory do Demeter Pliss Tylko szybko...

Język polski

Napisz list Demeter do Kory lub Kory do Demeter

Napisz list Demeter do Kory lub Kory do Demeter...

Język polski

list demeter do kory

list demeter do kory...

Język polski

Napisz list Demeter do Kory

Napisz list Demeter do Kory...

Język polski

List Demeter do Kory

Najdroższa Koro! (Elezuis)
Od czasu potrwania pogrążąm się w smutku i ogarnia mnie głęboka boleść. Moja niesmierna tęsknota za Tobą nie zna granic. Szukałam Cię dniem i nocą, nie znając tchu ni wytchnienia. Rany na ciele piekły s...

Język polski

Pisze ( e z kreską mi nie działa wiec sie nie czepiać) list w imieniu Demeter do Kory i nie wiem jak podpisać list, taki naprawde uczuciowy, bo NIE np. z poważaniem Demeter! Prosze o sensowną odpowiedź!

Pisze ( e z kreską mi nie działa wiec sie nie czepiać) list w imieniu Demeter do Kory i nie wiem jak podpisać list, taki naprawde uczuciowy, bo NIE np. z poważaniem Demeter! Prosze o sensowną odpowiedź!...