1kg cytryn - 3 zł 4 kg- 12 zł 30 zł - 12 zł = 18 zł 18 zł - 3 zł = 15 zł 1 kg pomarańczy - 15:3 = 5 zł
Na zakup 3 kg pomarańczy i 4 kg cytryn przeznaczono 30 zł . Kilogram cytryn kosztuje 3 zł .Ile kosztuje kilogram pomarańczy , jeżeli po zakupie tych owoców zostało 3 zł
Na zakup 3 kg pomarańczy i 4 kg cytryn przeznaczono 30 zł . Kilogram cytryn kosztuje 3 zł .Ile kosztuje kilogram pomarańczy , jeżeli po zakupie tych owoców zostało 3 zł...
na zakup 4 kg pomarańczy i 2 kg cytryn przeznaczono 80 zł. kilogram pomarańczy kosztuje 4 zł. ile kosztuje kilogram cytryn, jeżeli po zakupie tych owoców zostało 2 zł.
na zakup 4 kg pomarańczy i 2 kg cytryn przeznaczono 80 zł. kilogram pomarańczy kosztuje 4 zł. ile kosztuje kilogram cytryn, jeżeli po zakupie tych owoców zostało 2 zł....
na zakup 4 kg pomarańczy i 2 kg cytryn przeznaczono 30 zł.Kilogram pomarańczy kosztuje 4 zł .Ile kosztuje kilogram cytryn,jeżeli po zakupie tych owoców zostało 2 zł
na zakup 4 kg pomarańczy i 2 kg cytryn przeznaczono 30 zł.Kilogram pomarańczy kosztuje 4 zł .Ile kosztuje kilogram cytryn,jeżeli po zakupie tych owoców zostało 2 zł...
Na zakup 4 pomarańczy i 2 kg cytryn przeznaczono 30 zł . Kilogram pomarańczy kosztuje 4 zł . Ile kosztuje kilogram cytryn jeżeli po zakupie tych owoców zostało 2 złote
Na zakup 4 pomarańczy i 2 kg cytryn przeznaczono 30 zł . Kilogram pomarańczy kosztuje 4 zł . Ile kosztuje kilogram cytryn jeżeli po zakupie tych owoców zostało 2 złote...