Spośród 21 słów wybierz pięć i ułóż z nimi zdania (tylko nie takie proste np. to jest etażerka) oto słowa: Sztokholm zgrzyt gżegżółka wyżlica (rasa psa) etażerka (szafka, regał na książki) zanadrzu herbaty piegżą historia (przedmiot szkolny) cóż wkuwała chińskiej horror młodzież kukułki (albo cukierek albo nazwa ptaka) chóralny marzenia marzę (np w komiksach takie chmurki) mażę (esy-floresy) przekór poszczególnych BEZ ŻADNYCH LINKÓW NIE JESTEM GŁUPI !!!!!

1. Zestresowana studentka wkuwała ekonometrię do egzaminu semestralnego. 2. Marzę o kredkach pastelowych a na razie mażę kredkami ołówkowymi. 3. Każdy komik ma w zanadrzu jakiś ciekawy dowcip. 4. Gżegżółka to ptak wędrowny z rodziny kukułek. 5. Każdy człowiek powinien spełniać swoje marzenia.

-Martyna wkuwała zasady ortografii a pamięć a i tak dostała jedynkę. -Moja koleżanka powiedziała że marzenia są dla mięczaków lecz ja wiem że ona kłamała bo boi się marzyć. -Nie lubię herbaty z cukrem ale z sokiem tak . -Sztokholm to miasto w Szwecji i tworzą tam dobra czekoladę. -Nienawidzę kuchni rosyjskiej ale chińską uwielbiam .