Opis przeżyć wewnętrznych.

W poniedziałek niecierpliwością czekałam na wyniki sprawdzianu z angielskiego. Byłam trochę podenerwowana, ponieważ nasz nauczyciel powiedział, że nie ma ani jednej oceny bardzo dobrej, na której bardzo mi zależało. Myślałam jednak, że chce nas wprowadzić w błąd żebyśmy ograniczyli swoją ciekawość. W końcu okazało się, że faktycznie nie ma żadnej oceny bardzo dobrej, co mnie trochę przygnębiło, ale jak zobaczyłam, że zabrakło mi tylko jednego punktu byłam bardzo zdenerwowana.

Byłam zła jak i rozczarowana, ponieważ jako jedyna w klasie miałam tak dużą ilość punktów, tym bardziej ze koleżanka ledwie załapała się na ocenę dobrą a brakowało jej do mnie 10 punktów. Próbowałam przekonać nauczyciela żeby mi podważył ocenę albo, chociaż +4, jednak on był uparty, co juszce bardziej wprowadzało mnie w szał. Z zawzięciem szukałam na swojej pracy jakiegoś błędu w ocenie, co mogłoby mi dodać ten jeden punkt i znalazłam, jednak to dodało mi tylko pół punktu. Teraz do piątki brakowało mi tylko 0,5 punktu i byłam przekonana, że przy tak małej różnicy dostane tą wymarzoną piątkę. Jednak pan dalej był złośliwie uparty. Byłam zdumiona jego postawą, ponieważ zawsze uważałam go za wymagającego jednak sprawiedliwego nauczyciela. W jednej chwili moja złość diametralnie zmieniła mój stosunek do niego. Czułam się urażona, bo wiedziałam, że zasługuję na ta piątkę. Zniecierpliwieniem czekałam na dzwonek, bo nie byłam w stanie przewidzieć, do czego doprowadzi mnie ta euforia. To poranne zdarzenie zepsuło mi humor na cały dzień. Byłam rozdrażniona i wyżywałam swoja złość na każdej osobie, która spotkałam na swojej drodze. W pewnej chwili zaczęłam się zastanawiać czy zachowuje się normalnie. Po kilku moich wybuchach złości stwierdziłam że musze się jakoś uspokoić, ponieważ wszyscy mieli już moje fochy po dziurki w nosie. Z czasem ochłonęłam jednak dalej czułam niesmak. Na następnej lekcji angielskiego nauczyciel kazął mi zostać po lekcji. Myślałam, że z powodu mojego dystansy w stosunku do niego jednak w głębi serca miałam nadzieję ze zmienił zdanie.. Po lekcji oznajmił mi, że jeszcze raz przeliczył punkty i ze w jednym zadaniu była inna punktacja i ze dostanę tą piętkę. Byłam z siebie dumna, ponieważ gdyby nie moja dociekliwość i upartość, nie sprawdził by ponownie mojej pracy. Byłam zadowolona i szczęśliwa. Jednak nie pokaząłm tego tak znacznie jak moja złość w tamtej sytuacji.
Cieszę się że wszystko skończyło się tak dobrze, ponieważ nienawidzę takich sytuacji.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Jak napisać opis przeżyć wewnętrznych?

Opis przeżyć wewnętrznych

Opis przeżyć wewnętrznych to po prostu opis uczuć, doznań, emocji.

Uczucia towarzyszą nam przez całe życie, niemal w każdej chwili, nie są stałe, są zmienne, często doznajemy mieszanych ucz...

Język polski

Jak napisać opis przeżyć wewnętrznych.

Opis przeżyć wewnętrznych.

Mianem przeżycia wewnętrznego określa się przejściowy stan emocjonalny wywołany przez jakieś okoliczności, bodźce zewnętrzne. Opis przeżycia zawiera więc elementy opowiadania, nazwy uczuć oraz pr...

Język polski

Byłam w Muzeum w Oświęcimiu - opis przeżyć wewnętrznych

Byłam w Muzeum w Oświęcimiu - opis przeżyć wewnętrznych

Zwiedzając muzeum w Oświęcimiu widzimy opustoszałe wieże wartownicze, tabliczki z napisem "Halt" przypominające, że ogrodzenie z drutów kolczastych było kied...

Język polski

Opis przeżyć wewnętrznych Latarnika.

Opis przeżyć wewnętrznych Latarnika
Latarnik to tytułowy bohater noweli Henryka Sienkiewicza. Jest on już mężczyzną w podeszłym wieku lecz nadal pełnym sił. Przez całe swe tułacze życie marzył o bezpiecznym porcie, do którego mó...

Język polski

Opis przeżyć wewnętrznych Odyseusza podczas burzy.

Opis przeżyć wewnętrznych Odyseusza podczas burzy.

Podróż mitycznego bohatera zaczęła się dość spokojnie. Odyseusz odczuwał zmęczenie i znudzenie, oraz niepokój gdyż na horyzoncie nie można było dostrzec lądu, jednakże tę...

Język polski

Napisz opis przeżyć wewnętrznych podczas burzy.

Napisz opis przeżyć wewnętrznych podczas burzy....